لاغری موضعی و کاهش سایز

Meditation-Aids-in-weight-loss

از ویژگیهای مهم لاغری موضعی با استفاده از دستگاهای لاغری (powershape و megason) که ازمکانیسم های واکیوم، رادیوفرکوانسی و لیزر کم توان استفاده می کنند، امکان لاغری در قسمتهای دلخواه، ایجاد تناسب اندام و کاهش سایز متناسب با نیاز هر فرد می باشد.

به نحوی که با استفاده از تکنیکهای ویژه فوق می توان بدون نیاز به رژیم های سخت غذایی و بدون اثر بر لاغری صورت یا شل شدن پوست بدن به کاهش سایز بالاتنه، شکم، کوچک کردن باسن ، پهلوها و رانها دست یافت. همچنین روش های لاغری موضعی برای افرادی که به صورت عمومی چاق نیستند و فقط در نواحی خاص بدن چاقی موضعی دارند ونیز سلولیت که فرورفتگیهای پوست پرتغالی شکل در شکم باسن و ران های خانم ها می باشد، کاربرد دارد.

اندازه‌گیری درصد چربی بدن با تجزیه و تحلیل و آنالیز بدن ، به شما گزارش اندازه‌گیری‌های دقیقی از ترکیب بدن، از جمله شاخص توده بدن (BMI)، توده بافت بدون چربی، توده بافت چربی و رقم کسر چربی بدن می دهد .این آزمایش همچنین نتایج را به صورت موضعی نشان می‌دهد، این امر به تعیین مناطقی از بدن که نیاز به توجه بیشتری دارد، کمک می‌کند. اندازه‌گیری ترکیب بدن برای تعیین سطح کلی تناسب اندام مفید است. برای افرادی که در حال اجرای یک برنامه کاهش وزن و یا تناسب اندام هستند، این اندازه‌گیری می‌تواند مبنای مهمی برای سنجش پیشرفت و تهیه یک برنامه منطبق با نیازهای خاص خود باشد.

دستگاه لاغری موضعی برای کاهش وزن نیست بلکه برای کاهش سایز است دستگاه را می توان برای غبغب ، پشت ، بازو ، شکم ، ران ، باسن و غیره استفاده کرد. از آنجایی که می توان سیستم را برای نواحی که چربی دارند مستقیما استفاده کرد نتیجه به صورت محسوس توسط بیمار مشاهده می گردد.
وضعیت تابش پرتو لیزر به چربیهای زیر پوست در این دستگاه در مقایسه با انواع مشابه به صورتی است که عمق نفوذ لیزر به دلیل شکل تابش آن عمقی تر و برای لاغری موضعی موثرتر است.این روش باید هفته ای ۲ بار انجام شود.

تعداد جلسات برای هر ۱۵ کیلوگرم اضافه وزن تقریبأ حدود ۱۵ جلسه است.مزیت مهم این دستگاه لیفت همزمان پوست با لیزر کردن چربی است. ، این دستگاه هیچگونه عوارض جانبی ندارد ، سالهاست که تاثیرات لیزر کم توان به صورت علمی طی آزمایشات متعدد اثبات و ثبت شده است.در این روش همراهی رژیم غذائی نقش بسزائی دارد.

در صورتی که بیمار از رژیم درست و مناسبی پیروی کند از جلسات ۹-۱۰ می توان از تابش هفته ای یک بار استفاده کرد.نظم جلسات در پاسخ درمانی بسیار مهم است.بعد از پایان دوره چنانچه وزن بیمار در حد مطلوب باشد برای عدم باز گشت سلولیت تا ۶ ماه بیمار ماهی یک بار تابش خواهد داشت.در صورت اضافه وزن های بالای ۱۵ کیلو گرم دوره های جدید لازم است.

نوشیدن آب روزانه تا بیش از ۱۰ لیوان توصیه می شود.مصرف ویتامین هایE , C توصیه می شود.ورزش و فعالیت بخصوص در فاصله ۶ -۸ ساعت بعد از لیزر در بهبودی کیفیت درمان موثر هستند..داشتن رژیم کم چرب جهت سهولت متابولیسم چربی های مورد تهاجم قرار گرفته در سهولت درمان موثر است. لاغری موضعی و کاهش سایز بعد از ۱۰ جلسه۲ تا ۴ سایز بسته به منطقه و موضع لاغری(۴ تا ۸ سانت).

عمل لیپوماتیک برای رهایی از شر چربی‌های زائد و شکم بزرگ و ناخوشایندی انجام می‌شود که شما را از پوشیدن لباس‌های تنگ و خوش‌فرم بازداشته است. اما برای جلوگیری از بازگشت مجدد این چربی‌ها بعد از لیپوماتیک هم لازم است به تغذیه بعد از لیپوماتیک توجه داشته باشید و ورزش کنید. بنابراین حفظ یک سبک زندگی سالم بعد از عمل لیپوماتیک، اهمیت بسیار زیادی در ماندگاری نتایج این عمل در درازمدت خواهد داشت. درمورد هزینه لیپوماتیک،ارائه برآورد دقیقی از متوسط هزینه لازم، به سادگی ممکن نیست، چراکه هزینه نهایی آن به متغیرهای زیادی (از قبیل اندازه ناحیه مورد عمل، حجم بافت چربی برداشته شده، مرکز درمانی انتخاب شده برای عمل و غیره) بستگی دارد.

وکیوم تراپی (اندرمولوژی) سلولیت و تجمع چربی را با دفع مواد سمی از بین می‌برد، خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می‌بخشد، عضله‌های سرینی را بالا می‌برد و بزرگ و سفت می‌کند، پوست را نرم می‌کند و کشش و فشار روی عضله را کاهش می‌دهد. وکیوم تراپی با افزایش خاصیت ارتجاعی پوست به رفع چین و چروک‌های صورت و از بین بردن حالت پرتقالی پوست روی ران و باسن کمک می‌کند. این روش درمانی بدون درد، ایمن و بسیار موثر است.

تعیین نوبت مطب: ۸۸۴۲۷۶۳۰ (۰۲۱) عصر روزهای فرد