لوگو دکتر محرابیان

021-88427630

فیلر رووفیل الترا، پلاس و فاین: رفع چین و چروک، ماندگاری، عوارض

فهرست مطالب

محصولات REVOFIL (رووفیل) جزو اولین فیلر های پوستی دارای پپتید های بیومیمتیک با اسید هیالورونیک متقاطع هستند که برای بازسازی صورت و بافت ها و کاهش چین و چروک طراحی شده اند. فیلرهای پوستی رووفیل قابل جذب و تجزیه در بدن هستند و حاوی مواد فعال، ابتکاری و جدیدی هستند که حالت کشش پوست را افزایش داده و پوست را به بالا می کشد. فیلرهای پوستی برای افراد مسن تر که هدف آنها دست یابی به ظاهری طبیعی و جوان تراست، ایده آل می باشد. اثرات زیباسازی محصولات رووفیل بسیار سریع است. نتایج یک درمان بسته به نوع راهکارهای آن می تواند بین 10 تا 12 ماه باقی بماند.

فیلر رووفیل چگونه عمل میکند؟


ترکیب اجزای تک فازی و دوفازی، رووفیل را استثنایی و بسیار کارآمد کرده است. رووفیل عمدتا” از HA (هیالورونیک اسید) و پپتید های بیومیمتیک تشکیل شده است و با فعال کردن الاستین، کلاژن و سایر عناصر ماتریکس خارج سلولی، فرآیند جوان سازی طبیعی را تحریک می کند. HA آب را به داخل پوست می کشد و پوست را با حجم و درخشش طبیعی غنی می کند.

همچنین محصولات رووفیل، حاوی ترکیبی چند جزئی از ویتامین ها، مواد معدنی و کوآنزیم ها هستند که باعث تقویت و تغذیه پوست می شوند.

فیلر رووفیل الترا چیست؟


فیلر رووفیل الترا چیست؟یک میلی لیتر سرنگ از پیش پر شده و سوزن استریل  27G ½

رووفیل الترا یک فیلر برای اصلاح چین و چروک های متوسط تا عمیق صورت و بازتعریف خطوط صورت، برای یک لیفت حجمی و غیر جراحی است. این فیلر برای اصلاح چین و چروک های بسیار عمیق در بافت ضخیم پوست مناسب است.

رووفیل الترا بر خلاف سایر محصولات مشابه دیگر در ردیف رووفیل، می تواند برای ایجاد حجم بسیار بیشتر استفاده شود.

رووفیل الترا دارای ویژگی های دوفازی و تک فازی است که از ترکیب تکنولوژی پپتید بیومیمتیک نافذ متصل با هیالورونیک اسید، بوجود آمده است که یک ژل با کیفیت پیشرفته از نظر قابلیت ارتجاعی و چسبندگی را ارائه می دهد.

این محصول حاوی غلظت بالاتری از اسید هیالورونیک آزاد و متصل به پپتید به جای PBS در بین مولکولهای اسید هیالورونیک متقابل است و موجب افزایش پایداری ژل هیالورونیک اسید می شود که یک ماده ایمن با ترکیبات طبیعی است.

هدف رووفیل الترا باز تعریف خطوط صورت و چین و چروک های متوسط تا عمیق در پوست های ضخیم و ایجاد حجم است

نواحی تزریق: پیشانی، پل بینی، خطوط اطراف بینی ودهان، چین و چروک اطراف دهان، گونه ها، لپ ها، فک، چانه و لب ها

عمق تزریق: غشاء میانی پوست عمیق زیر جلدی

فیلر رووفیل پلاس چیست؟


فیلر رووفیل پلاس چیست؟یک فیلر لمسی نرم است با هدف پر کردن چین و چروک های عمیق صورت و خطوط برای هماهنگی حجم صورت. برای حصول نتیجه مطلوب باید در قسمت میانی تا عمیق پوست تزریق شود.

داخل جعبه چیست؟


  • یک میلی لیتر سرنگ استریل از پیش پر شده
  • Mg/ml 23 هیالورونیک اسید

ترکیبات :

الیگوپپتید -72 ، که از تخریب هیالورونیک اسید جلوگیری می کند تا از جذب یکنواخت فیلر در طول زمان اطمینان حاصل نماید.

الیگوپپتید -50 ، که دارای خواص ضد التهابی و افزایش کلاژن و هیالورونیک اسید در پوست است.

اثرات رووفیل پلاس بطور متوسط تقریبا”  12 ماه دوام می آورد. این امر به عوامل زیر بستگی دارد:

نوع پوست، میزان چین و چروک هایی که نیاز به اصلاح دارند، نوع تزریق و حجم تزریق

باید در نواحی مورد نظر از جمله پیشانی، پل بینی، چین های بینی، خطوط ماریونت (خطوط اطراف دهان) ، گودی زیر چشم، خطوط ریز ناحیه شقیقه ها، گونه ها، فک و چانه تزریق شود.

ترکیبات رووفیل پلاس

اسید هیالورونیک متقاطع (23 میلی لیتر در میلی گرم ) ، الیگوپپتید-72 که از تخریب اسید هیالورونیک جلوگیری می کند تا جذب یکنواخت فیلر را در طول زمان تضمین کند. الیگوپپتید -50 که دارای خواص ضد التهابی است و موجب افزایش ساخت کلاژن و اسید هیالورونیک در پوست می شود.

فیلر رووفیل فاین چیست؟


فیلر رووفیل فاین چیست؟یک فیلر لمسی نرم است که برای اصلاح چین و چروک های سطحی، خطوط ریز و جای زخم ساخته شده است. تا یک تجربه فوق العاده از احیای پوست را به شما هدیه دهد.

با استفاده از پپتید های بیومتریک در فرمول این محصول، اثرات زیبایی بدست آمده بوسیله محصولات رووفیل، نسبت به سایر فیلرهای اسید هیالورونیک طبیعی تر و ماندگارتر است.

رووفیل فاین، برای رفع چین و چروک های سطحی صورت و بدن ساخته شده است. رووفیل فاین تنظیم تولید کلاژن درون زا و اسید هیالورونیک برای افزایش حالت کشسانی و لیفت پوست را بهبود می بخشد.

بطور کلی، فناوری پپتید بیومیمتیک منجربه افزایش خاصیت کشسانی ، انسجام بالاتر پوست و افزایش راندمان شکل دهی و فرم سازی، با ماندگاری طولانی تر و افزایش پایداری ژل و تزریق نرم تر ژل اسید هیالورونیک می شود.

رووفیل فاین دارای هردو ویژگی فیزیکی یک فازی و دوفازی است که با ترکیب با فناوری پپتید بیومیمتیک نافذ و یک اسید هیالورونیک متقاطع ساخته شده است که یک ژل با کیفیت بهبود یافته با قابلیت ارتجاعی و چسبندگی بیشتر و عملکرد نرم تر را ارائه می دهد.

این محصول حاوی غلظت بالاتری از اسید هیالورونیک آزاد و متصل به پپتید به جای PBS در بین مولکولهای اسید هیالورونیک متقابل است که منجر به افزایش پایداری ژل هیالورونیک اسید می شود که یک ماده ایمن با ترکیبات طبیعی است.

هدف رووفیل فاین، اصلاح چین و چروک های سطحی و خطوط ریز و اصلاح جای زخمهای تو خای است.

نواحی تزریق: خطوط دایره ای شکل تیره رنگ، خطوط ریز(صورت و بدن)، شقیقه ها، استخوان گونه و لپ ها، گردن، دست ها

عمق تزریق: لایه سطحی پوست

ترکیبات رووفیل فاین:

اسید هیالورونیک متقاطع (23 میلی گرم در میلی لیتر) ،الیگوپپتید-72 که از تخریب اسید هیالورونیک جلوگیری می کند تا جذب یکنواخت فیلر را در طول زمان تضمین کند. الیگوپپتید-50 که خواص ضد التهابی دارد و موجب افزایش ساخت کلاژن و هیالورونیک اسید در پوست می شود.

مقایسه فیلر های رووفیل الترا، رووفیل پلاس و رووفیل فاین


در تصویر زیر سه مدل از فیلر های رووفیل با یکدیگر مقایسه شده است:

سه مدل از فیلر های رووفیل با یکدیگر

پروسه تزریق فیلر رووفیل


فقط متخصصان با صلاحیت باید این فیلرو یا هر فیلر دیگر پوستی را تزریق کنند. برای استفاده از فیلر رووفیل سافت، ابتدا محل مورد نظر را بشوئید و ضد عفونی کنید، سپس فیلر رووفیل سافت را با استفاده از یک سوزن نازک و استریل با زاویه حدود 30 درجه نسبت به چین و چروک به پوست تزریق کنید.

می توانید از روشهای سوراخ ردیفی، خطی، نخ کشی ردیفی و یا تزریق متقاطع استفاده نمائید. به پیستون سرنگ، فشار یکنواختی وارد کنید و تزریق را قبل از بیرون کشیدن سرنگ متوقف کنید تا از نشت سطحی محلول در زیر پوست جلوگیری نمائید.

بیش از حد تزریق نکنید. پس از تزریق رووفیل سافت می توانید پوست را به آرامی ماساژ دهید تا مطمئن شوید که فیلر پوستی خطوط بافت اطراف را پر می کند. برای دستورالعملهای کامل در مورد نحوه استفاده از رووفیل سافت به بروشور محصول مراجعه کنید.

دوره تاثیر گزاری و ماندگاری فیلر های رووفیل چقدر است؟


ماندگاری فیلر های رووفیلاز آنجایی که تزریق رووفیل، یک عمل مزوتراپی است شامل مجموعه ای از جلسات درمانی می شود که در فاصله چند روز یا چند هفته انجام می شود. بطور معمول اثر آن از  10 تا 12 ماه ماندگار است. این مزوتراپی، اثرات خود را برای چند ماه ادامه خواهد داد تا زمانیکه ژل اسید هیالورونیک در نهایت، تجزیه شده و در بدن جذب شود.

آیا فیلر های رووفیل عوارض دارند؟


فیلرهای رووفیل باکیفیت و ایمن هستند و معمولا” هیچ عارضه ای ایجاد نمی کنند. بسته به سطح حساسیت پوست، عوارض جانبی می تواند شامل: خارش، قرمزی، کمی تورم و درد در ناحیه تزریق باشد.

سوالات متداول


آیا رووفیل، فیلر خوبی است؟

از آنجائیکه رووفیل مقاومت زیادی در برابر آنزیم ها نشان داده است که به معنای ماندگاری بیشتر در پوست در مقایسه با رقبای آن است، نتیجه نشان می دهد که مدت زمان ماندگاری رووفیل بسیار بیشتر از سایر فیلر های پوستی HA می باشد.

با از بین رفتن فیلر چه اتفاقی می افتد؟

اگر فیلر دائمی نباشد مانند رووفیل یا ژوویدرم، لب ها به شکل اولیه خود باز می گردند.

ماندگاری فیلر هیالورونیک چقدر است؟

پر کننده های اسید هیالورونیک، موقتی ترین فیلر ها هستند به همین دلیل اغلب برای افرادی که برای اولین بار از فیلر استفاده می کنند، استفاده می شود. این فیلر ها معمولا” بین  6 تا 18 ماه ماندگاری دارند. فیلر تزریقی به لب ها کمی سریعتر از فیلرتزریق شده به خطوط بین بینی و دهان تحلیل می رود.

دکتر ابوالفتح محرابیان

دکتر ابوالفتح محرابیان

متولد سال ۱۳۴۹ پس از اخذ دیپلم در رشته تجربی در سال۱۳۶۸ با رتبه عالی درکنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شده و در سال۱۳۷۵ با مدرک دکتری پزشکی فارغ التحصیل گردید .پس از گذراندن خدمات با توجه به علاقه فراوان به رشته پوست با موفقیت در امتحان دستیاری این رشته پذیرفته و موفق به اخذ مدرک تخصصی پوست ،مو و زیبایی گردید.

دکتر ابوالفتح محرابیان

دکتر ابوالفتح محرابیان

متولد سال ۱۳۴۹ پس از اخذ دیپلم در رشته تجربی در سال۱۳۶۸ با رتبه عالی درکنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شده و در سال۱۳۷۵ با مدرک دکتری پزشکی فارغ التحصیل گردید .پس از گذراندن خدمات با توجه به علاقه فراوان به رشته پوست با موفقیت در امتحان دستیاری این رشته پذیرفته و موفق به اخذ مدرک تخصصی پوست ،مو و زیبایی گردید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
تماس